1. Właścicielem niniejszej strony internetowej jest P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zemborzycka 144, 20-445 Lublin, KRS 0000031437, NIP 657 17 28 347.

2. P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o. nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały. Podjęcie jakichkolwiek decyzji powinno poprzedzić skierowanie zapytania do P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o.. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są ofertą w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o., w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.

3. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie danych lub informacji, a w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie materiałów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o., jest zabronione.

4. P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o. nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej.

5. P.P.H.U. CONTACT O/K Sp. z o.o. jako Administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantują ich aktualności.

TOP